Edisona
Edisona

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Edisona është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 22 Janar 2023, Edisona publikon videoklipin "Nuk Ta Fali". Muzika e këngës u punua nga Ermal Krasniqi, ndërsa teksti u shkrua nga Besim Bunjaku. Produksioni audio u realizua nga Ermal Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0