A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edita Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Edita Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Një tjetër artiste e re do të vijë në tregun muzikor shqiptër me një zë të ëmbël, madje ajo e ka gati këngën e saj të parë që do ta prezantojë në xhirimet e Vitit të Ri në shumë produksione. Fjala është për këngëtaren simpatike Edita Gashi, ku në fakt kështu do të prezantohet me këtë emër në muzikë, por emri i saj i vërtetë është Ditare. Ajo ka nisur të bashkëpunojë më producentin Andin Randobrava dhe shumë shpejt do të sjellë edhe klipin e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hidajete Miftari (Hida)

Sala Bekteshi

Lendita Selimi

Zyle Krasniqi

Shpresa Gojani

Vlora Duraku

Lumturie Axhami

Gledis

Arjela Krasniqi

Lina


Tags: Edita Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019