Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ja Si Dukej Edita Sopjani Kur Ishte E Vogël

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[18-11-2015]
Këngëtarja Edita Sopjani ka publikuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku ka treguar s esi ka qenë ajo kur ishte e vogël.

Edita edhe aso kohe ishte me flokë të bardha dhe kishte të lëshuara baluket.

E ndërsa sot ajo është njëra ndër këngëtare më seksi të skenës. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull