Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edhe Edita Duket Seksi!

Nuk ka akoma asnjë votë

[21-12-2014]
Këngëtarja e njohur nga Fushë Kosova, Edita Sopjani ka publikuar disa fotografi së fundmi për ndjekësit e saj në rrjetin social facebook ku shihet me forma trupore dhe veshje mjaft seksi. Ajo kishte veshur një fustan me ngjyrë të kuqe që i përshtatej mjaft mirë formave të Editës. Ajo ka qenë së fundmi pjesë edhe e xhirimeve të emisionit të Vitit të Ri, në programin e RTK.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull