Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Dashuri Verore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Fjalet tua jetojne ne mua
zdo harroj momentin kur me tha te dua
prekjet tua, lane gjurme ne mua
nuk di nese dike tjeter do te duaa;
hesht tani mos fol , edi nuk ke kohe;
puthem shtrengom fort para se te shkosh
nuk di nese prap ne jete do te te shoh
tlutem rri dhe pak ,zdu te ikesh dot

ref:
lamtumir i dashur tlutem mos me harro krejt , mbresat e ksaj vere nuk harrohen leht puthem dhe nje here para se te mbetem vet
veren e ketij viti zdo ta harroj ne jete


Ky tekst u dërgua nga  albulenaEdita Sopjani
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Edita Sopjani - Dashuri Verore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Verore".
3. Video është e këngës "Dashuri Verore", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0