Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Qapkëni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A e din ti ore djal
zemren ta kam fal
nga shikimi yt i par
Te Dua ore djal

A e din ti ore djal
zemren ta kam fal
nga shikimi yt i par
Te Dua ore djal

Ref:(2x)
Te Dua,Te Dua
a do t'vish me mua
une dhe ti o djal
do ikim ne Sahar

O sa mir qe m'kupton
ti po me shpeton
te gjith le t'shkojn ne dreq
ti e din nuk jam i keq
e pranoj kokefort jam
por zemren te but e kam
prandaj jepi ka te duash
jam gati qe ti te thuash

A e din to o qapken
zemren ti ma bren
ai shkimi yt i par
zemren ma ka mar

A e din to o qapken
zemren ti ma bren
ai shkimi yt i par
zemren ma ka mar

Ref:(2x)
Te Dua,Te Dua
a do t'vish me mua
une dhe ti o djal
do ikim ne Sahar

Pa mahi une e di
se Te Dua vetem ty
asnjeri nuk e di
por ty ta nij fshetesin
me nje fuqi shum te madhe
qe ka ti e drejtoj
nje shigjet te pandashme
me fjalen Te Dashuroj

Ref:(2x)
Te Dua,Te Dua
a do t'vish me mua
une dhe ti o djal
do ikim ne Sahar


Ky tekst u dërgua nga Albana

Edita Sopjani - Qapkëni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qapkëni".
3. Video është e këngës "Qapkëni", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0