Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Femijet E Braktisur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Dëgjoj një zë fëmije
që qan me lot në gur
(2x)
për atë që i dhan jetën
e su kthyen kurrë
ref.
mos i lini nëpër rruuuug
jetën vet ja keni dhën
mos i lini të vetmuar
pa e njohur fjalën nën
mos i lini të friksuar
sësht mëkaterrit sësht fëmij
do të jesh në ne bekuar
kur dhuron dashuri

Loqkat vogla syt pa fajshëm
nga të ftohtit ijan ngri
(2x)
jan të strukur të piklluar
sikur skan asnjë dëshir
ref.(2x)
mos i lini nëpër rruuug
jetën vet ia keni dhën
mos i lini të vetmuar
pa e njohur fjalën nën
mos i lini të friksuar
sësht mëkaterrit sësht fëmij
do të jesh në ne bekuar
kur dhuron dashuri


Ky tekst u dërgua nga Lina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Edita Sopjani - Femijet E Braktisur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femijet E Braktisur".
3. Video është e këngës "Femijet E Braktisur", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0