Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Ti Po Don Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Po Don" kënduar nga Edita Sopjani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

L-Patriot - Ti Po Don

L-Patriot
........................................................
A je me mu jom me ty dridhu dridhu qa po pret
Jom perfekt je perfekt hajde zemer zemer ma lezet
Kur e shoh qfar ngjyre i ki brekt
Tjert sillen e pshtillen e kurgjo sibjen n'grrep
Dalloj me kejt une une dalloj me kejt
Boj shum nxet une une e boj shum nxet
Tjert nuk po din me bo ksi seni nuk kan pa
Saher e lypin e lypin une veq hita ju dho
Per dit po shkoj ma nalt asniher fllo i njejt
Asniher sikur tjert une jom ma i shtrejt
Origjinal nuk je perqata kerkush nuk t'nje
Rrenat tua spo shiten kerkush kerkush so tu i ble
........................................................

Ghetto - Ti Po Don

eyoo zemer un e di qe ti don me bo

po t'shoh n'onderr
po m'sillesh neper kry
ti m'njeh kush jom
amo une nuk tnjoh ty
ti ajo ju krejt pom pelqeni
ghett ghetto knej me bast tem kceni
po du me tprek si ti e don me mprek
mos um thuj sen se spo du sen met vrejt
ama buzen heke bluzen
nese jeta o loj
te un e ndjen pauzen
ti je e mir po
un jom i mir po
dyt jena tmir
kallxo problemi ku oo
ti je okej dmth je per mu
ti je femen me style
un qasi i du
eyoo vetllen ma qon
edhe me sy ma bon
thoben e mir veq per mu ti e qon
ti je mangup e ti je qik problem
per me bo ahh ti krejt anash i len

ref
ti po don me bo me mu ah ah
un me tyeh ti me mu ah ah
un po du me bo me ty ah ah
ti me mu eh un me ty ah ah

po mpelqen mir qysh koke vesh
po hale ma mir ish kon me tpa desh
un e di ti qa don pse po mprovokon
kur tsho ma qon doren
edhe tung ma bon
aty ku jom une je edhe ti ti
aty ku rri une rrin edhe ti ti
afrohesh te veshi edhe ma bon ahhh
po du po du me bo ah ah
bojna ah amo mos e bon tmadhe
mos i kallxo kerkujna
se na qelin n'lajme
sbon mu ni keq e me bo palidhje
ah ah osht ma e mira zgjidhje
jom manjak per ty e per krejt
nuk e boj me ty per dit
se nuk e boj me tnjejt
e njeh ti getin si geti asnjo se bon
une tjap ah bash kur ti don

ref
ti po don me bo me mu ah ah
un me ty eh ti me mu ah ah
un po du me bo me ty ah ah
ti me mu eh un me ty ah ah

Black Shadow - Ti Po Don

ti po don tii po don ti po don me mu afruu
na jem hot per hite heret ju kem kallzu
ma tmir smunesh me gjet se na nuk jena mix
na nuk jena kallabllak po jena on the top fix

I kom gjepat e trash se u ardh puna me kallzu
jena ma nalt se nalt e kurr posht sjena tu shku
jena tu nejt nbiznis me hi fell na jena msu
kllabi o ka mdon veq mu e tjert ren jon tu deshtu
Po vin sene hala ma trana qe kurr nuk i ke ni
thirrum eyyy smart boy se veq une mui i bi
kallzoj shoqes kush eshte ksajde number number one
kallzoj se smun um rrzojn edhe nese mledhen teton
gjoma najnjo ma tmir gjoma najnjo qe na nal
gjama se jom i vetmi qe kur du hi e kur du dal
Ma tmirat vin ka na se e din se si na ska
edhe kurr ska me pas se si na smunennn mu baa
Edhe njo edhe njo tu smokit e tu smokit
sa her dush apet wi ska sen per mu qudit
Kurr skena mu nal tu pru sene Fresh knena
Merri krejt shoqet se na gjith kena wena

refren g 2
ti po don tii po don ti po don me mu afruu
na jem hot per hite heret ju kem kallzu
ma tmir smunesh me gjet se na nuk jena mix
na nuk jena kallabllak po jena on the top fix

qa po thu qe nuk na don e di qe ti na ngon
Jom hala qaj i njejti thirrum specieal ONE
Kena sa dush Hite met mush na munum mi prodhu
kyy o bizniiz ma haret ju kem kallzu
hala special nkit sen kena me kall kini me pa
hala tu hyp ma nalt kena me ba skini me ba
secillen her ma shum po ma dojn fllowin
qdo dit jena mas nalti ket sen krejt pe shohin
une po vi loqk tmarr edhe nese je me shoqni
e din ku tqoj une tqoj me pas krejt qa si ki
eyy sa vlej une ti e din sa vlejn ata
ti e dinn se tjert endrrojn mu bo si na
e din krejt qa kena ba prej dites qe jana hi
njerzt po marin inati na po fitojna dashni
Okej tash e dini sa her du apet back kthena
kallzoju krejtwe ey se special one osht knena

refren g 2
ti po don ti po don me mu afruuu
na jem hot per hite heret ju kem kallzu
ma tmir smunesh me gjet se na nuk jena mix
na nuk jena kallabllak po jena on the top fix

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 26/07/2015
Festivali: Kosova Fest 2015Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente mbi këtë këngëEdita Sopjani - Ti Po Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Don".
3. Video është e këngës "Ti Po Don", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.