Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edita Sopjani - Ama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ama".
3. Video është e këngës "Ama", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Edita Sopjani - Ama  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

11/07/2016

2016-07-11T17:54:10+00:00Refreni.2x
Ama dashnin
Un ta jap ty
Jena lind per njani tjetrin
Na na na dy
Na dy
Na dy
Na dy
Na dy

Nese ma jep dashnin une ty ta fali
Per qdo nat ëndërroj te ky djali
Zemra jem veq ty takon
My baby (maj bejb)
Ti shum mir e din
Zemren une ta fali
Se gjdo dit po ndron
Sa her qe dojm me dal
Sa her qe dojm me dal
Veqant na...

Refreni.3x
Ama dashnin
Un ta jap ty
Jena lind per njani tjetrin
Na na na dy
Na dy
Na dy
Na dy
Na dy

Ka po shkoj ty pot intereson
Zonin me ma ni ne qdo sekond
Do me gjet arsye takim me lon
Ti po don me dit a bon a s'bon
Ti po don me dit prap a bon a s'bon
Zemren tem kom me ta dhon

Refreni.2x
Ama dashnin
Un ta jap ty
Jena lind per njani tjetrin
Na na na dy
Na dy
Na dy
Na dy
Na dy


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë