Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Ike Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

E urrej këtë vetmi, në këtë natë me shi
Nuk e kuptoj këtë ndjenj, pse të du kur me mu s’je
Nuk e di çfarë ndodhi, nuk e di pse ndodhi
Ike u largove dhe më harrove për një tjetër

Ref:
Ike ti me atë...
Dhe mua më le të vetme
Ike ti pa dashuri, dhe ku mbetem unë se di
Ike ti me atë ..
Dhe mua më le të vetme
Ike ti pa dashuri, dhe ku mbetem
ku mbetem unë se di…

Se meriton as të t’urrej
Se urrejtja është lloj dashnie
U mundova me gjetë arsye
E me pas për neve një zgjidhje
Me mbajt një lidhje, por mbete hije
Duart mi lidhe…
Ike u largove dhe më harrove për një tjetër...

Ref:
Ike ti me atë...
Dhe mua më le të vetme
Ike ti pa dashuri, dhe ku mbetem unë se di
Ike ti me atë ..
Dhe mua më le të vetme
Ike ti pa dashuri, dhe ku mbetem
ku mbetem unë se di…


Edita Sopjani - Ike Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ike Ti".
3. Video është e këngës "Ike Ti", por nuk këndohet nga Edita Sopjani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edita Sopjani:


Komente 0