Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ediz Tuna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ediz Tuna është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ediz Tuna eshte nga Mitrovica. Ai eshte repper dhe kendon per club me shokun e vet Roon-B. Në Maj 2013, Ediz Tuna merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "After Party", në bashkëpunim me Ronn.B. Më datë 16 Prill 2014, Ediz Tuna publikon videoklipin "Show Time", në bashkëpunim me Ronn.B....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dardan Osmanollaj

L-Street

Lil' Liri

Overking

Simba

Cyclone

Tensioni G

Knife Man

Xhero

Baci's

Tags: Ediz Tuna


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet