Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edlira Arifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Edlira Arifi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Në Prill 2005, Edlira Arifi merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Iluzion". Më datë 10 Shtator 2014, Edlira Arifi publikon videoklipin "S'mundem Me Te Harru". Më datë 20 Janar 2016, Edlira Arifi publikon videoklipin "Mos U Ndaj Goce Prej Tirones". Më datë 28 Dhjetor 2019, Edlira Arifi publikon videoklipin "Uk I Dihet Jetes", në bashkëpunim me Agertina Muçën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Vullnet Ibraimi. Më datë 29 Maj 2020...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Vlashi

Flavia Mija

Suela Ndreca

Natasha Qemalja

Donika Tufa

Fatmire Ymeri

Hafsa Zyberi

Greta Berati

Fatma Zyberi

Greta Zani

Tags: Edlira Arifi, Eda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet