Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edlira Arifi - Zemra Qe Te Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Qe Te Do".
3. Video është e këngës "Zemra Qe Te Do", por nuk këndohet nga Edlira Arifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Edlira Arifi - Zemra Qe Te Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Orkestrimi:

Bekim Malsia

Teksti:

Alex Seitaj

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

26/11/2020

2020-11-26T17:00:10+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Zemra Qe Te Do" kënduar nga Edlira Arifi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Zemra Qe Te Do".

Ky tekst është kërkuar 23 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
23

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Bekim Malsia
Teksti: Alex Seitaj
Orkestrimi: Bekim Malsia
Video Produksioni: MAX Production



Më Shumë Këngë Nga Edlira Arifi:


Komente mbi këtë këngë