Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edlira Biba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Librazhd 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Edlira Biba është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme dhe popullore dasmash. Më datë 18 Korrik 2013, Edlira Biba publikon videoklipin "Iluzion". Më datë 31 Mars 2015, Edlira Biba publikon videoklipin "24 Ore". Më datë 22 Gusht 2015, Edlira Biba publikon videoklipin "Donzhuan". Më datë 15 Shkurt 2016, Edlira Biba publikon videoklipin "Be With Me". Më datë 17 Maj 2017, Edlira Biba publikon videoklipin "Ne Zemren Time Mos Trokit". Më datë 6 Nëntor 2017, Edlira Biba publikon videoklipin "Drita Syve T'mi", në ba...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment24 Ore (2019)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Denisa Onjea

Marjeta Billo

Rezarta Smaja

Drita Ukaj

Megi Laska

Rezarta Shkurta

Eneda Tarifa

Barbana

Kamela Islamaj

Çiljeta

Tags: Edlira Biba


Komente mbi këtë artist