Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edmond Behrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Edmond Behrami është një këngëtar i njohur. Edmond Behrami kengtar i ri nga Mitrovica. Muziken e ka filluar qysh ne femijeri. Ka qene konkurent i "The Voice of Albania 3". EdmondI eshte pjese e labelit te njohur Elephant, ne menagjim e kengtarit te famshem Blero Muharremi. Talenti ka thënë se ai është duke bashkëpunuar me producentin e njohur Çekiç, dhe edhe projekti i tij i radhës pritet të bëhet në bashkëpunim me të. Behrami ka thënë se për momentin do të vazhdojë karrierën si këngëtar s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Xheladini

Nysret Hyseni

B-King

Breaker G

Nusran Fera

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Orhan Zeneli

Burim Kastrati

Tags: Edmond Behrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet