Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etmond Mancaku - Më Duaj Më Fort Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me duaj me fort
brenda vetes te kerkoj
ndoshta neser do jete vone

Me duaj me fort
me ndihmo te dashuroj
cdo moment vetmine te harroj

Le te mbetet te ne kjo mbremje
nje kujtim...
ne kete kenge kjo dashuri

Eja ti cdo cast momenti te imagjinoj
vetmine e zemres
kete mbermje ti e largon

Eja ti kete puthje shpirt
ma dhuro
vetmine e zemres
as kush si une sta ngroh...



Nuk kemi video për këtë këngë.




Etmond Mancaku - Më Duaj Më Fort
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Duaj Më Fort".
3. Video është e këngës "Më Duaj Më Fort", por nuk këndohet nga Etmond Mancaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etmond Mancaku:


Komente 0