Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Edmond Mancaku - Dashuri Pas Emrit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2010

2010-12-23T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri Pas Emrit" kënduar nga Edmond Mancaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Edmond Mancaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Etmond Mancaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet