Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edmond Muho - Se Kemi Valle Me Huqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Më kishte që kur mamaja
një dy pamë ku qe mamaja
Ditën e që më ra sevdaja
Kur më tha vajzën me belaja2x

Ref2x
Dridhe këmbë ia kur hidhe vallen
Shkrepi zjarr nëpër stralle
Se qe morë valle shqiptare
Djali dhe ia lëre fare


Fjalë e muhabete sosëm në një valle u tendosa sa u dunë e gjithë dyrnaja nja dy fjalë ku qe mamaja

Ref2×
Dridhe këmbë ia kur hidhe vallen
Shkrepi zjarr nëpër strallë
Se qe morë valle shqiptare
Djali dhe ia lëre fare
Edmond Muho
Publikimi: 07/01/2013
Muzika: Alban Hoxhaj
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Alban Hoxhaj


Edmond Muho - Se Kemi Valle Me Huqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Kemi Valle Me Huqe".
3. Video është e këngës "Se Kemi Valle Me Huqe", por nuk këndohet nga Edmond Muho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edmond Muho:


Komente 0