Edmond Nikolla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Lezhë 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Edmond Nikolla është një këngëtar i njohur. Qe ne moshe te vogel u dalluan dhe u zhvilluan aftesite e Edmond Nikolles ne fushen e muzikes dhe te artit ku ne moshen 6 vjecare zhvilloi konkursin ne shkollen e muzikes Prenk Jakova ne Shkoder. Fitoj me sukses dhe talent konkursin dhe nisi keshtu klasen e pare ne kete shkolle ne instrumentin e violines. Talenti i tij ishte i lidhur ngushte me prejardhjen e familjareve te tij nga brezi ne brez. Edmondi eshte djali i madh nga 3 femijet e Artistit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Julian Lekocaj

Altin Basho

Gezim Myshketa

Gjergj Hila

Julian Mustafa

Ergys Estrefi

Albi Nako

Marlen Qelia

Ergin Brahimi

Toni


Tags: Edmond Nikolla, Edmond Nikolli

Krijo Një Kartolinë