Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edmond Salihu - Nese Ta Nin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Se ti je akulli im i ftohte
As fryme ,as jete,
por je vec lot
Te njejten forme, ti rri me mu
Asgje s'ekziston ,
kur sme don mu
O luaj luj luj luj luj luj ,
faji i askujt kujt kujt kujt kujt kujt
Nese ta nin nin nin ni ma thuaj ta di x2
Ike me nat ,
sa kohe e gjate
Qe ti nk me flet ,
malli mka marre.
Si dashni e pare , sme le as embelsine qe lashe
un tek ti ti tek un jo si me pare...
O luaj luj luj luj faji i askujt kujt kujt kujt kujt kujt
Nese ta nin nin nin ni ma thuaj ta di x4

# F.U.N.D


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 16/04/2012
Festivali: Çelësi Muzikor 6


Më Shumë Këngë Nga Edmond Salihu:


Komente 0


Edmond Salihu - Nese Ta Nin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Ta Nin".
3. Video është e këngës "Nese Ta Nin", por nuk këndohet nga Edmond Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.