Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edmond Sedefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Peje 
BIOGRAFIA: Edmond Sedefi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Edmond Sedefi merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Nuk Gjen Me Mire"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jusuf Mimari

Art Rushiti

Arian Gollopeni

Syart Veliu

Meli Sopa

Lis Asllanaj

Donat Makolli

Antonio

Leonardo Kryeziu

Leard Demiri

Tags: Edmond Sedefi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet