Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Emri i Vërtetë:
  • Edna Cani
BIOGRAFIA: Edna është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 14 Korrik 2021, Edna publikon videoklipin "Diamante". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Edna Cani, Edna

Komente 0