Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Edona Aliaj është një shkrimtare. Edona Aliaj eshte nxense e shkelqyshme ne shkollen TRE DESHMORET ne Uqe-Istog. Ajo ka deshir qe kur te rritet te behet nje poete e njohur anekend botes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

7 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Eldona Rama

Bleona Brahaj

Gresa Rudaku

Eriona Kolica

Diana Sadrija

Ejonë Hasani

Rita Kastrati (Poete)

Ilire Zajmi

Elsa Fetahaj

Albana Hajra

Tags: Edona Aliaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet