Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Aliaj
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Edona Aliaj është shkrimtare. Edona Aliaj eshte nxense e shkelqyshme ne shkollen TRE DESHMORET ne Uqe-Istog.
Ajo ka deshir qe kur te rritet te behet nje poete e njohur anekend botes

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

7


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet