Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Edona Bujari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Edona Bujari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Edona eshte nga Suhareka por Jeton dhe punon ne Prizren. Eshte nene e dy femijve Ronit dhe Rea-s. Eshte aktive ne dasma ahengje e shum evente te tjera muzikore me shume perkushtim. Më datë 7 Nëntor 2016, Edona Bujari publikon videoklipin "Plaget". Në vitin 2017, Edona Bujari publikon albumin "Live 2017". Më datë 13 Dhjetor 2018, Edona Bujari publikon videoklipin "Jena Te Ri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive 2017 (2017)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vjollca Selimi

Valbona Spahiu

Ilire Marevci

Shkenda Dubova

Bubulina Krasniqi

Drenusha Latifi

Fjolla Morina

Edita Sopjani

Adelina Jashari

Gresa Behluli

Tags: Edona Bujari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet