A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edona Bujari
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 16 Nentor 1989
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Edona Bujari është këngëtare e njohur. Edona eshte nga Suhareka por Jeton dhe punon ne Prizren. Eshte nene e dy femijve Ronit dhe Rea-s.
Eshte aktive ne dasma ahengje e shum evente te tjera muzikore me shume perkushtim.

Më datë 7 Nëntor 2016, Edona Bujari publikon videoklipin "Plaget".

Në vitin 2017, Edona Bujari publikon albumin "Live 2017".

Më datë 13 Dhjetor 2018, Edona Bujari publikon videoklipin "Jena Te Ri".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019