A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Edona Bujari - Plaget


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/11/2016

2016-11-07T18:10:31

Boll mke ranu
pa arsye mke lan muuu
krejt po pysin a jame gjall
e po don mem pa mu

Kame duru mire jam mbajt
sa her zemra me ka qajt
si je ti kush me ka than
si e vrar qysh ka me kan..
Ref: 2*
Plaget ti mos mi hap
se boll mkan piku gjak
joo kurr s’ta bej hallall
ti e shkrove vete kete fat..

-Ato vite kot kan shku
sikur hiq mos me jetu
skisha mujt keq met ba
me e keqja t’isha kan

Kame duru mire jam
sa do zemra me ka qajt
si je ti kush me ka than
si e vrar qysh ka me kan..









Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019