Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Bujari - Potpuri Dasmash 2017  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2017"

Komente

Asnjë Koment

07/07/2017

2017-07-07T17:23:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash 2017" kënduar nga Edona Bujari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Edona Bujari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Edona Bujari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet