Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Dhe Arta
Këngët (1)
Biografia
Foto (1)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Edona Dhe Arta është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2006, Edona & Arta marrin pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Ëngjëll"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Edona Dhe Arta