Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Hasanaj - Ende Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

lalala jej lalala lej lalala laj lalala jej

mos e beso un ty te dua tlutem mos
me thir ne telefon vuaj me shpirt me zemer
po vuaj nuk e besove mbeta e vetmuar

kto lot e tua buzet e tua ende
te dua ishe per mua e tash sa
lot un jam tuj kajt e ti nuk
kthehesh nuk mundem dot kto
lotet e tua buzet e tua ende
te du ti ishe per mu kto lot
e tua buzet e tua ende te du
ti ishe per mu

a do gezohem pa to jetoj kur ti nuk je
me lot te kujtoj

kto lot e tua buzet e tua ende
te dua ishe per mua e tash sa lot
un jam tuj kajt e ti nuk kthehesh
nuk mundem dot kto lot e tua buzet
e tua ende te du ti ishe per mu kto lot
e tua buzet e tua ende te du ti ishe
per mu

kto lot e tua ende te du
ti ishe per mu

kto lot e tua buzet e tua ende
te du ti ishe per mu


Ky tekst u dërgua nga ariana

Edona Hasanaj - Ende Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Te Dua".
3. Video është e këngës "Ende Te Dua", por nuk këndohet nga Edona Hasanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Hasanaj:


Komente 0