Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Hasanaj - Nuk E Bera Un Gabimin (Feat. Adnani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk e bera un gabimin
Qe ti kete e paske pas
Ti e din shum me mir
Mos mendo se jam tu i qajt

N'dor e mbaj fotografin
qe i kemi bo te dy,
Syt e mbushur plot dashni,
Cka na ndavi nuk e di,
Pyes veten ku je kon
Per nje tjeter mpaske lon
Ti e bere nje gabim
Tash per mua ske me kthim
Ske me kthim

Nuk e bera un gabimin
Qe ti kete e paske pas
Ti e din shum me mir
Mos mendo se jam tu i qajt

Kot mundohesh tani ti
Se per ty mo skam dashni
Se cdo hap tkam percjell
Tash per mua ske me vler.
Tani ti mos u mashtro
Me pas meje mos vrapo
Sa me larg ti qendro
Tlutem mua mos me kujto

Nuk e bera un gabimin
Qe ti kete e paske pas
Ti e din shum me mir
Mos mendo se jam tu i qajt

E di gabova
Tfajsova dhe tlendova
Po mos harro se ma shum
veten e shkatrrova.
Ti nuk me kuptove
Ti ike edhe shkove
Nuk i ktheve kryt mbrapa
Qe te me shikoje.
Fotografin tonë mbaje mbaje
Tash e di sa vite
Me ty shum endërrova
Per nje gabim tash ti ike
Ike,e di qe ske faj
Po skam mu kon mo ai
Jo skam mu kon mo ai
Jo skam mu kon mo ai
Skam mu kon mo ai

Nuk e bera un gabimin
Qe ti kete e paske pas
Ti e din shum me mir
Mos mendo se jam tu i qajt


Ky tekst u dërgua nga IC♡JA

Edona Hasanaj - Nuk E Bera Un Gabimin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Bera Un Gabimin".
3. Video është e këngës "Nuk E Bera Un Gabimin", por nuk këndohet nga Edona Hasanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Hasanaj:


Komente 0