Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Hasanaj - Dashni Moj Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa shum u mundova kshtu e ka kjo jet
gjihtkun te kerkova nuk e pata leht

Fushat edhe malet per ty i kalova
me ne fund t'kam gjet
2x

Dashni moj dashni po ta them ni fjal
nese ti sje mir as un mir nuk jam
2x

Ne fillim mendova se po me genjen
pastaj te besova hyre n'zemren tem

gjithmon te kam afer spo ta them per hater
ti je jeta jem
2x

Dashni moj dashni po ta them ni fjal
nese ti sje mir as un mir nuk jam
2x

Dashni moj dashni po ta them ni fjal
nese ti sje mir as un mir nuk jam
2x
Edona Hasanaj
Publikimi: 16/12/2022
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Ermal Krasniqi


Edona Hasanaj - Dashni Moj Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Moj Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni Moj Dashni", por nuk këndohet nga Edona Hasanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Hasanaj:


Komente 0