Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Dua Syrin Me Ta Puth Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Dua syrin me ta puth o xhan
Se më dogji kjo dashni aman
O kjo dashni aman o
Kjo dashni aman

Pran dritares sate
këngën ton kendova
vetëm mua më pate
shum të dashurova

Andej nga kalonim
edhe sonte rashë
më kot të kërkova
se askund s'të pashë

dua syrin me at puth o xhan
se me dogji kjo dashni aman
dua syrin me at puth o xhan
se me dogji kjo dashni aman

Në dritaren tënde
nuk shkëlqen më dritë o
e vetëmuar rruga
ne ku jemi rritë

Ata që na ndanë
kurr mos pafshin dritë
na ndan të piklluar
gjatë më ke pritë

dua syrin me ta puth o xhan
se me dogji kjo dashni aman
dua syrin me ta puth o xhan
se me dogji kjo dashni aman


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Edona Llalloshi - Dua Syrin Me Ta Puth
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Syrin Me Ta Puth".
3. Video është e këngës "Dua Syrin Me Ta Puth", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 1