Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Luaja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sonte mos me zgjo
Lerme qe te fle
Nata ngushullim do sjell per ne
Jo mos me zgjo, me ler te fle
Syte i mbyll dhe i hap
Zemra sheh gjithcka
Nje mbasdite gri
Kur ike ti
Dhe koha ndali

Ref.
Luaja se kisha endrra
Jo fajin s’e kishte zemra
Luaja se kisha endrra
Po tani ku je?

Buza dridhet lehte
Si gjethja ne vjeshte
Dhe me dritheron, me dritheron
Kjo dashuri qe nuk mbaron
Syte i mbyll dhe i hap
Zemra sheh gjithcka
Nje mbasdite gri
Kur ike ti
Dhe koha ndali


Edona Llalloshi - Luaja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luaja".
3. Video është e këngës "Luaja", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0