Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Fjalë Nuk Po Gjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Heeej, heeej, heeeej

Duhet të thuash në zemër cka ke
Se deri tash në pritje më le
Puthjen e pare e presim te dy
Një dashuri, po na fle ne sy

Tash sa kohe, askund nuk jemi
S'fasim per atë, që brënda e kemi
e shoh se ty, po te lidhet fjala
ndoshta më duhet, që ta them e para

Heeeej, heeeej, heeeej

Me thoni si tia them
sonte se cka ndjejn

Heeeej, heeeej, heeeej

Oh nuk di si t'ia them
Kur fjal nuk po gjej

Heeeej, heeeej, heeeej

me thoni si t'ia them
sonte se ç'ka ndjej

Heeeej heeeej heeej

O si t'ia them
kur fjal nuk po gjej
Oh nuk di si t'ia them
Me thoni si t'ia them
Kur fjalë nuk po gjej

Sa herë që dalim shumire e di
Ç'ka pret nga une, e çka pres nga ty
E unë e ti jem, bashkë për cdo natë
Kërkoj ma shumë,por kanaqem me pak


Edona Llalloshi - Fjalë Nuk Po Gjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalë Nuk Po Gjej".
3. Video është e këngës "Fjalë Nuk Po Gjej", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0