Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Mbetem Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Me kujtohet hera e parë
kurë te puthja pa u ndarë
Ti dhe un, duheshim aq shumë

Me kujtohet hera e dytë
kurë nuk mund ti ndarja sytë
si gjithmonë rrinim deri vonë

Z'diii qka u be pastaj pse n'krahrorin tim me nuk po te mbaaaaaaaj.

ref: Mbetem keq pa njeri tjetrin
sikur zemra kurë ska gjak
Eshte mekat qe spatem fat te kalojme veq pak me gjat

ref: Mbetem keq pa njeri tjetrin
sikur nata kurë ska henë do te vish
siq te kam thënë do te vish se ndryshe s'benë

Me kujtohet hera e tretë kurë ta fala
zemren krejt kurë
atëherë gjumi nuk me merr.

Me kujtohet hera e dytë
kurë nuk mund ti ndarja sytë
si gjithmonë rrinim deri vonë

Z'diii qka u be pastaj pse n'krahrorin tim me nuk po te mbaaaaaaaj.

ref: Mbetem keq pa njeri tjetrin
sikur zemra kurë ska gjak
Eshte mekat qe spatem fat te kalojme veq pak me gjat

ref: Mbetem keq pa njeri tjetrin
sikur nata kurë ska henë do te vish
siq te kam thënë do te vish se ndryshe s'benë


Ky tekst u dërgua nga Liridona

Edona Llalloshi - Mbetem Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbetem Keq".
3. Video është e këngës "Mbetem Keq", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0