Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Pse Nuk Ma Thua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

buzet e tua me shfaqen qdo nate,
por ti shijoj ende nuk pata fat,
po shkoj ne vendet ku ti rrin me shum,
me shpres se ti do ti kthesh syt nga une,
nuk jam e vetmja qe n'zemr te kam,
dhe shum te tjera qe rahat nuk te lan,
se di as vet pse aq shum m'bjen ne sy,
te gjitha vuajtë flasin me ty.

kurr nuk ma thua pse s'flet me mua
qfare paskam bere qe ma ke inat,
kurr nuk ma thua a me don mua vetem dy fjal i prita shum gjate

e kam veshtir qe e para ta them
sa fort te ndjej dhe sa shum me pelqen,
nuk kam besuar dhe kurr se kam prit
qe ti me mua mendjen ke me rrit.

kurr nuk ma thua pse s'flet me mua
qfare paskam bere qe ma ke inat,
kurr nuk ma thua a me don mua vetem dy fjal i prita shum gjate

eshte e vertet se kam deshir
qe te jesh pak me i lir
e te gjesh pak kohe per muuuu
eshte e vertet se shum jam thy
per ne nejt nihere me ty
per mi pa dy syt e tuuu

kurr nuk ma thua pse s'flet me mua
qfare paskam bere qe ma ke inat,
kurr nuk ma thua a me don mua vetem dy fjal i prita shum gjate


Ky tekst u dërgua nga  Eagle

Edona Llalloshi - Pse Nuk Ma Thua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Nuk Ma Thua".
3. Video është e këngës "Pse Nuk Ma Thua", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0