Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Nese Rri Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Do ta kaloj ket nat me ty se ngopur jemi ne ket qytet dua te shkoj ne ndonje vend ku zemrat flasim me leht.

Do ta kaloj ket nat me ty se ngopur jemi ne ket qytet dua te shkoj ne ndonje vend ku zemrat tona flasin me leht un mendoj qe deshira kemi shum dhe sna mjafton nje nat kam shum gjera qe ende s'ti dhen por sonte do ti jap do ti jap

Reff(2x)
Nese rri me ty shum gjat ta dish qe s'kthehem prap sepse nuk do te kem fuqi t'largohem me nga ti

Te gjitha brenga ne ket jet le ti harrojm per 2 a 3 net se pari buzet do ti fal ashtu sikur n'heren e par un mendoj qe deshira kemi shum dhe sna mjafton nje nat kam shum gjera qe ende s'ti kam dhen por sonte do ti jap do ti jap

Reff(2x)
Nese rri me ty shum gjat ta dish qe s'kthehem prap sepse nuk do te kem fuqi t'largohem me nga ti sepse nuk do kem fuqi t'largohem me nga ti


Ky tekst u dërgua nga Njomza

Edona Llalloshi - Nese Rri Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Rri Me Ty".
3. Video është e këngës "Nese Rri Me Ty", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0