Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Vetem Nje Puthje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

e verber jam nese nuk te shoh ty
ne zemer kam nje mal plot dashuri
sa here qe afer te kam
vall pse me duket se e lindur per ty jam
dhe ska njeri qe nga zemra ime te ndan
se vetem nje puthje dhe une dorzohem pa asnje fjal
nuk e ke veshtri kur e kupton se ty te gjitha do ti fal se vetemm
nje puthje dhe me pushton ashtu siq don dhe ti
nuk e ke t'veshtir kurr rrin e ndjen se kam nje mall qe po em djeg dy syt e miiii

e lodhur jam por nuk kam gjum ne syyy
kjo nate fillon vetem per ne te dy
ti si gjithmon njehere s'me flet
por nje pshertin nga goja te rrëshqet
maa bene me dije se qfare nate na pret

se vetem nje puthje dhe une dorzohem pa asnje fjal
nuk e ke veshtri kur e kupton se ty te gjitha do ti fal se vetemm
nje puthje dhe me pushton ashtu siq don dhe ti
nuk e ke t'veshtir kurr rrin e ndjen se kam nje mall qe po em djeg dy syt e miiii

na.na.na.na nananana nana na na na
nuk e ke veshtir kur e kupton se ty te gjitha do ti fal se vetemm

na.na.na.na nananana nana na na naaaaa
nuk e ke veshtir
kur ti e ndjen se kam nje mall qe mi djeg dy syt e mi


Ky tekst u dërgua nga  Eagle

Edona Llalloshi - Vetem Nje Puthje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Puthje".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Puthje", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0