Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Fjalet Me Kuptim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

si nje yll margaritar u shkeput nga qielli blu
per her te par un ndjeva pran syt e tuuu
drit e syve me kaploj
brenda meje seq u ndez nje shkembij qe me dha shpres e jet
shpejt mu afrove por nuk flisje tiii
me gjuhen e zemres dhe shpirtin e ndjenjes hej shpejt me bere qe te ndjej se ti mu me do

ref:sepse fjalet qe mi the te duuuua
i kam ndjej dhe kur nuk ishe me muuu
thjesht i the pa i qendis
por ishin plot shpirt
ishin thjesht por me kuptim
ndaj te felem veq ty

fshehur diku ne brendi
i mbaj fjalet qe mthe ti
me percjellin ngado qe shkooooi
me mbushin me ngrohtesi
e me bejn ti perseris
dalngadal i pershperis me vete
shpejt mu afrove por nuk flisje tiii
me gjuhen e zemres dhe shpirtin e ndjenjes hej shpejt me bere qe te ndjej se ti mu me do

ref:sepse fjalet qe mi the te duuuua
i kam ndjej dhe kur nuk ishe me muuu
thjesht i the pa i qendis
por ishin plot shpirt
ishin thjesht por me kuptim
ndaj te felem veq ty


Ky tekst u dërgua nga  qendresa

Edona Llalloshi - Fjalet Me Kuptim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalet Me Kuptim".
3. Video është e këngës "Fjalet Me Kuptim", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0