Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Katile Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


moj katileee qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra
moj katile qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra

1000her tkisha liiiind
1000her do tmkishe mbyt
un po vdeees e ti jetooo
kujt per mu mos i treego
un po vdeees e ti jetooo
kujt per mu mos i treego

moj katileee qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra
moj katile qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra

ti ske faj faj kam unnne
qe tbesovaaa ty kaq shum
te kam preeek por me syyyy
e ti mvrave me tradhti

moj katileee qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra
moj katile qka mke baaa shpirt e zemer mi ke vra


Ky tekst u dërgua nga  qendresa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Edona Llalloshi - Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Katile".
3. Video është e këngës "Katile", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0