Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Moj Dukane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


o moj dukane moj du kaneeee puna mar te shta me thane he he he puna, mar deshta me than , 1/2, o dul ni gjarper me na gran, hehehe dul ni gjarrpeeee me na grane o aty ishin 2 3 zana bashin drit sa 2 3 llama hehehe bajshin drit sa dy tri llama hehehe bajshin pishin kafe me filgjana hehehe pishin ka fe me filgjana o rreth me merr


Ky tekst u dërgua nga Lili

Edona Llalloshi - Moj Dukane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Dukane".
3. Video është e këngës "Moj Dukane", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0