Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Ëndërra E Vashës T'fjetur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Veq nje nat, nje nat me shfaqet thash se me pa Zoti , at nat dhe sot ne mua sikur u tret moti
Paske dal nga perralla sikurr djal si burrr
po pelcas nga epshje mallii nuk te pash me kurr

Veq nje nat, nje nat me shfaqet thash se me pa Zoti , at nat dhe sot ne mua sikur u tret moti
Paske dal nga perralla sikurr djal si burrr
po pelcas nga epshje mallii nuk te pash me kurr

ref.
Te kerkojj stuhi e vjedhurr ne lugina qytete me mbreter , te kendoj me ze me vaje po ste gjeta nuk dua tjeter

Te kerkojj stuhi e vjedhurr ne lugina qytete me mbreter , te kendoj me ze me vaje po ste gjeta nuk dua tjeter

Ne kasap e ne mehane arome vere e tym duhani
ulen preher ndonje sorkadhe
seq me plasi xhani.

Bredhacak me shpate ne dore
luftetare nder mote
kengetar e shpirti etur
endrra e vashes fjetur.....


Ky tekst u dërgua nga  edona

Edona Llalloshi - Ëndërra E Vashës T'fjetur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndërra E Vashës T'fjetur".
3. Video është e këngës "Ëndërra E Vashës T'fjetur", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0