Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Unë Po Vij Në Kosovë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Vajta e kalova ne gurbet u treta vend sikur kosova un askun nuk gjta. Smunt te rri e qete me hallet emia , si te rri ngurbet kur mkallet shpia.

Un po vij kosov do ta puthi token, per ty e jap jeten per ty e jap koken.(2)

Sa shum enderrova e sa shum kam qare ,lajmet nga kosova nzemer me kan vrare, lisin e ve koke therret memedheu, niset bashk me shoket sikur skenderbeu

Un po vij kosov do ta puthi token, per ty e jap jeten per ty e jap koken.(2)


Ky tekst u dërgua nga Bessa H

Edona Llalloshi - Unë Po Vij Në Kosovë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Po Vij Në Kosovë".
3. Video është e këngës "Unë Po Vij Në Kosovë", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0