Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Lëmza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur ra zilja mezi prita
Profesori hyri n'msim
Per qudi si s'me ra pika
Kur ai thiri emrin tim

Un asnje fjale se kisha msuar
Mbreme n takim siha me te
Por nisi lemza e bekuar
Ne drrase te zeze shihja 2 sy
Ohohoho mos me mundo
Ohoo te lutemm moss
Ohohohoo...
Lalalalalalalalallalalalalalalalalalala

C'me kujton kaq shpesh or djale
Lemz or lemz më ler të qetë
Është turp i madh kur s'di një fjalë
Edhe lemza kisha mbet

M' ler moj lemzë se mbarova
Çdo mësim unë do mësoj
Po të jap fjalën po kalova
Në takim më shpesh do shkoj

Por lermë moj lemzë se mbarova
Çdo mësim unë do mësoj
Po të jap fjalën po kalova
Në takim më shpesh do shkoj

Në takim më shpesh do shkoj
Në takim më shpesh do shkoj


Ky tekst u dërgua nga Rea


Nuk kemi video për këtë këngë.
Edona Llalloshi - Lëmza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lëmza".
3. Video është e këngës "Lëmza", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0