Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Mikja E Parë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me mija her jam përgjeruar dhe jam lutur qetesisht
Mos na ndodh shpirt o kurr te takohemi vetëm rastesisht
Vetëm bëje hapin e parë thuaje nji fjal më dogji kjo dëshir
Vetëm bëje hapin e parë e mua do t'me kesh miken me të mirë

Refreni
x2
E ke leht leht të më kuptosh
Fell më shiqo në sy
Se jam mikja jote Mike e para e jo vetëm simpati

Do luftoj për ty
Do qëmoj si del
Se jam Vajz për t'u dashuruar
Bëje hapin e parë se nuk dua te pres
A e sheh se jam e vetmuar ?

Refreni
x2
E ke lehtë lehtë të më kuptosh
Fell më shiqo në sy
Se jam mikja jote Mike e para e jo vetëm simpati

[ leht leht leht ] x2

Refreni
x2
E ke lehtë lehtë të më kuptosh
Fell më shiqo në sy
Se jam mikja jote Mike e para e jo vetëm simpati

[leht leht leht uuhh leht leht leht]


Ky tekst u dërgua nga Fatbardha

Edona Llalloshi - Mikja E Parë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mikja E Parë".
3. Video është e këngës "Mikja E Parë", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0