Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Djemtë E Kosovës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Ju na falni ëndrra të bukura
Ju na jepni mijëra shpresa
Mos premtoni e te humbëni
Se ne jemi perëndesha

Ju na falni ëndrra të bukura
Ju na jepni mijëra shpresa
Mos premtoni e te humbëni
Se ne jemi perëndesha

Mos na shikoni nga larg
Djem te bukur te kosovës
Ne jemi bukuria
E qiellit dhe tokes

Ne ju duam, ne ju duam
Dhe ju presim djemt e ri
Ne ju duam, ne ju duam
Dhe ju presim me padurim

Ju na falni ëndrra të bukura
Ju na jepni mijëra shpresa
Mos premtoni e te humbëni
Se ne jemi perëndesha

Do tju ndjekim ne rruge te gjata
Jeta shkon si pakuptuar
Syt e tuaj i kemi pran
Dhe buzeqeshjen e praruar

Ne ju duam, ne ju duam
Dhe ju presim djemt e ri
Ne ju duam, ne ju duam
Dhe ju presim me padurim

Ju na falni ëndrra të bukura
Ju na jepni mijëra shpresa
Mos premtoni e te humbëni
Se ne jemi perëndesha

Ju na falni ëndrra të bukura
Ju na jepni mijëra shpresa
Mos premtoni e te humbëni
Se ne jemi perëndesha


Edona Llalloshi - Djemtë E Kosovës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djemtë E Kosovës".
3. Video është e këngës "Djemtë E Kosovës", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0