Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Ika Nga Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Ne enderr prap me vjen,
ne enderr prap me gjen aq shpejt
As zgjuar, as ne enderr mua nuk me len te qete
Lumenjet kapercen,
vjen edhe me then pa te drejt,
nga une merre dhe t'vetmen shprese qe me ka mbete

ref:
Ika ne largesi vec kujtimet i morren valixhet,
kerkoja te reja shtigje te mos me gjeje njeri
Ika, ika nga ti,
atje ku urat me nuk lidhin brigje,
por zemra ime qe digjet s'jeton pa dashuri

Sa rende eshte ta kuptosh se nuk ka strehe,
jo nuk ka strehe
Une do te ike nga ti po nga vetvetja si te ike
Pse pra te dashurosh?
Kur dashurine duhet ta fshehe,
E lumturia me duhet si ne shkretire uje nje pike

ref:
Ika ne largesi vec kujtimet i morren valixhet,
kerkoja te reja shtigje te mos me gjeje njeri
Ika, ika nga ti,
atje ku urat me nuk lidhin brigje,
por zemra ime qe digjet s'jeton pa dashuri

Ika ikaaaaa


Edona Llalloshi - Ika Nga Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ika Nga Ti".
3. Video është e këngës "Ika Nga Ti", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0