Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Unë E Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

jo nuk e di qka ke ti por te ftoftin ne shpi po e thirr
jo nuk e di qka kam un dashurija qe mori fund
nuk ka kthim nuk ka kuptim
nuk jetohet veq me mashtrim
nuk me ngroh nuk eshte per mua fjala jote te dua

po e di po e di po e di po e di
se lot do t'ket ne sy
po e di po e di po e di po e di
se nuk dua te jem me ty

do t'jem me tjeter kend
do tjem me tjeter kend
do tjem me tjeter kend
po po do t'jem me tjeter kend 2 her

sa gabim sa mashtrim mund te japesh dashuri pa kthim
sa gabim sa mashtrim dashuria ishte si.....

mos me kerko dhe mos renko se asgje me nuk t'besoj
me ke humbur dhe sdo t'me kesh dua rehat t'me lesh

po e di po e di po e di po e di
se lot do t'ket ne sy
po e di po e di po e di po e di
se nuk dua te jem me ty

do t'jem me tjeter kend
do tjem me tjeter kend
do tjem me tjeter kend
po po do t'jem me tjeter kend 2 her

po e di po e di po e di po e di
se lot do t'ket ne sy
po e di po e di po e di po e di
se nuk dua te jem me ty

do t'jem me tjeter kend
do tjem me tjeter kend
do tjem me tjeter kend
po po do t'jem me tjeter kend 2 her

sa gabim sa mashtrim mund te japesh dashuri pa kthim
sa gabim sa mashtrim dashuria ishte si.....

mos me kerko dhe mos renko se asgje me nuk t'besoj
me ke humbur dhe sdo t'me kesh dua rehat t'me lesh

po e di po e di po e di po e di
se lot do t'ket ne sy
po e di po e di po e di po e di
se nuk dua te jem me ty

do t'jem me tjeter kend
do tjem me tjeter kend
do tjem me tjeter kend
po po do t'jem me tjeter kend 2 her
Edona Llalloshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Naim Krasniqi
Teksti: Xheraldina Vula
Orkestrimi: Naim Krasniqi


Edona Llalloshi - Unë E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë E Di".
3. Video është e këngës "Unë E Di", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:


Komente 0