Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edona Llalloshi - Fati Edhe Vuajtja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  65

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Pse U Ndame"

Këngë e albumit:

"Romanca"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Komente

8 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00


Fati edhe Vuatja qenkan moter e vlla
njera te buzqesh dhe tjetra te ben me qa
mua kjo gje me ka ngja
dikur te afer e tash sdon mem pa

a ka vend per nje njeri qe te ka dashur shum
ne brendin e zemres tende te bej nje sy gjum
Fati njehere me buzqeshi
Vuajtja me ka mbyt
paskan qen Vella e moter
ket se paskam dit

Fati edhe Vuajtja jetojn me nje shpi
Njera tben te lumtur tjetra tben me te mbyt
ooo Moter e vlla fati e vujtja
me syt e mi o i kam pa

REF:
a ka vend per nje njeri qe te ka dashur shum
ne brendin e zemres tende te bej nje sy gjum
Fati njehere me buzqeshi
Vuajtja me ka mbyt
paskan qen Vella e moter
ket se paskam dit

a ka vend per nje njeri qe te ka dashur shum
ne brendin e zemres tende te bej nje sy gjum
Fati njehere me buzqeshi
Vuajtja me ka mbyt
paskan qen Vella e moter
ket se paskam dit

a ka vend per nje njeri qe te ka dashur shum
ne brendin e zemres tende te bej nje sy gjum
Fati njehere me buzqeshi
Vuajtja me ka mbyt
paskan qen Vella e moter
ket se paskam dit


Ky tekst u dërgua nga Engjulleshe   Freskijaa   d0nn4
Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet